MUZEUM W SIECI

23 marca 2020, 08:00 - 31 lipca 2020, 17:00

23 marca 2020 , 08:00 31 lipca 2020 , 17:00

Szanowni Państwo,
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze w ramach walki z wirusem SARS-CoV-2 (Koronawirus) od dnia 12.03.2020 r. pozostaje zamknięte dla odwiedzających do odwołania z jednoczesnym anulowaniem w tym czasie wszystkich imprez kulturalnych. Ograniczyliśmy w tym czasie ilość pracowników wykonujących swe obowiązki w siedzibie muzeum tylko do niezbędnych w celu zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania naszego muzeum.

Przygotowaliśmy dla Państwa od poniedziałku 23 marca 2020 r. projekt „Muzeum w sieci” –  choć ograniczone, ale nie pozwalające nam z Państwem utracić kontaktu.
Jest to  muzeum istniejące w internecie, prezentujące zbiory i każdy inny efekt wspólnej pracy, którą wykonują nasi pracownicy zdalnie. Zachęcamy wszystkie pokolenia do udziału w konkursach i zabawach oraz do dzielenia się najpiękniejszymi wspomnieniami. Jak pisał bowiem Zygmunt Krasiński w liście do ojca gen. Wincentego Krasińskiego „(…) wspomnienia są największą częścią szczęścia człowieka (…)”. (Genewa 1830 r.)

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZEGO MUZEALNEGO FACEBOOKA

Myślę, że ten stan nie będzie trwał długo i wróci do nas normalność. Przyjdzie wiosna. Kawa i ciasto w naszej kawiarni, muzyka na koncertach i spacery w parku z krzykiem pawi i śpiewem ptaków w tle przywrócą nam piękną poprzednią rzeczywistość.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ciekawą formą realizacji zawodowej naszych pracowników. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Życzę spokoju, poczucia bezpieczeństwa i zdrowia.
Roman Kochanowicz
Dyrektor Muzeum Romantyzmu w Opinogórze