OTWARCIE WYSTAWY

1 lipca 2020, 18:00 - 31 sierpnia 2020, 16:00

1 lipca 2020 , 18:00 31 sierpnia 2020 , 16:00

Wystawa prac Beaty Drach „Uwolnić wyobraźnię”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Beaty Drach.
Otwarcie wystawy ON-LINE 26 czerwca 2020 r. godz. 18.00

Beata Drach – w jej życiu praktycyzm i rozsądek rywalizują z pasją twórczą. Z wykształcenia biolog z zamiłowaniem do precyzji i detali. Studiując budowę i procesy życiowe roślin, zwierząt i człowieka jednocześnie poznawała tajniki jubilerstwa. Po kilku latach pracy w szkole uległa pasji kaligrafowania i ilustrowania. Pracując jako projektantka w drukarniach i studium graficznym szczególnie upodobała sobie projekty wycinane techniką laserową. Bez względu na to czym zawodowo się zajmuje będąc nauczycielką, graficzką, właścicielką firmy czy pracownikiem samorządowym jest wierna swojemu zamiłowaniu do tworzenia. Rola matki i żony również nie stanowi przeszkody do samorealizacji. Życiowe doświadczenie, inspiracja naturą w połączeniu z upodobaniem do szczegółów dają upust w prezentowanych pracach „Uwolnić wyobraźnię”. Poprzez udostępnienie ich szerszej grupie odbiorców zaprasza do zetknięcia się z tym nierealnym światem z jej wyobrażeń. Praca twórcza jest dla niej oderwaniem od rzeczywistości, zatopieniem się w obszary niekoniecznie dostępne dla wszystkich. Marzy o pracowni z wielkim oknem na świat, gdzie mogłaby bez przeszkód oddawać się uwalnianiu wyobraźni.