Muzeum Romantyzmu

banner_www_ogolny.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wystawami w Muzeum Romantyzmu, Opinogóra.

Wyszukiwarka
Herb Krasińskich

Szanowni Państwo, informujemy że Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zostało partnerem akcji „Koleją do kultury”. 18 kwietnia 2017r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w obecności Marszałka p.Adama Struzika podpisaliśmy umowę, dzięki której każda osoba, która okaże bilet na przejazd Kolejami Mazowieckimi w naszej kasie muzealnej, może zakupić BILET NORMALNY W CENIE ULGOWEGO.
 
Regulamin akcji dostępny jest na http://dokultury.mazowieckie.com.pl/sites/default/files/download/Regulamin.pdf
 
Zapraszamy wszystkich podróżujących kolejami do odwiedzenia Zespołu Pałacowo – Parkowego Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Najbliższa stacja znajduje się w Ciechanowie. 
 
Do zakupu biletu ulgowego na zwiedzanie ekspozycji muzealnych upoważnia posiadanie biletu KM zakupionego zarówno w kasie biletowej, jak i u kierownika pociągu.
Bilet może być kartonikowy, jak również zakodowany na Karcie Mazowieckiej lub zakupiony za pomocą systemu SkyCash (w dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu). Każdy rodzaj biletu może być podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek (jednorazowy, okresowy, zakupiony w ofercie specjalnej). Akcja dotyczy także biletów na pociągi „Dragon” i „Słoneczny”. Nie biorą w niej udziału jedynie bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM – KM – WKD”. 
Na skorzystanie ze zniżkowego biletu do instytucji kultury pasażerowie mają czas do 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg.
 
„Naszym priorytetowym zadaniem jest umożliwienie tysiącom Mazowszan dotarcia do pracy, szkoły czy na uczelnie. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na to, że Koleje Mazowieckie łączą – w tym przypadku z instytucjami kultury, których na Mazowszu nie brakuje. Akcja „Koleją do Kultury” to ukłon w stronę wszystkich podróżujących Kolejami Mazowieckimi, dla których Mazowsze to nie tylko miejsce, gdzie uczą się i pracują, ale także wypoczywają. Teraz, z biletem KM, mogą to zrobić taniej”  zauważa Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.
 
Zobacz także:
Wirtualna Wycieczka

Zobacz jak wygląda muzeum oraz kompleks parkowy w Internecie!

Odwiedź nasze muzeum On-line