Muzeum Romantyzmu

banner_www_ogolny.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wystawami w Muzeum Romantyzmu, Opinogóra.

Wyszukiwarka

EDUKACJA

RODZINNA NIEDZIELA
Teatr Złoty Dukat dla dzieci 
"Z Malowanej Skrzyni"
Warsztaty kreatywne
17 marca 2019 r.(niedziela)
Oranżeria

 
Najbliższe spotkanie z cyklu Rodzinnych Niedziel w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze już 17 marca 2019 r. Zapraszamy wszystkich najmłodszych sympatyków muzeum do wspólnej edukacji i zabawy w pięknym, inspirującym otoczeniu zabytkowego Zespołu Pałacowo – Parkowego w Opinogórze. 

Motywem przewodnim spotkania będą inspiracje folklorem w romantyzmie, które można odnaleźć zarówno w literaturze, muzyce, czy sztuce epoki. 

W ramach spotkania: Teatr Złoty Dukat przedstawi spektakl dla dzieci pt. „Z Malowanej Skrzyni”, w którym aktorzy w barwnych strojach krakowskich opowiedzą i zatańczą baśń opartą na motywach ludowych. Spektakl o godzinie 15:00 w Sali Koncertowej Oranżerii w Opinogórze. 

Rozwinięciem spotkania będą warsztaty kreatywne pt. „Folkowy-Album-Na-Sztukę”, podczas których uczestnicy wykonają dziecięcy album do Ważnych Dziecięcych Spostrzeżeń dotyczących malarstwa i nie tylko. Przyjrzymy się dokładnie wybranym dziełom sztuki w kolekcji Muzeum Romantyzmu w Opinogórze i nadamy im piękną, inspirowaną folklorem, oprawę. Warsztaty dla dzieci młodszych (3-6 lat) o godzinie 14:00, a dla dzieci starszych (7-14 lat) o godzinie 16:30.  PROSIMY O ZAPISY NA WARSZTATY - ilość miejsc ograniczona. Tel. 23. 671.70.25
- grupa młodsza (3-6 lat) godz. 14:00
- grupa starsza (7-13 lat) godz 16:45

Bilety: 18 pln/pierwsze dziecko, 16 pln/kolejne
Opiekunów zapraszamy bezpłatnie.
 

opublikowano: 05.03.2019

Zobacz także:
Wirtualna Wycieczka

Zobacz jak wygląda muzeum oraz kompleks parkowy w Internecie!

Odwiedź nasze muzeum On-line