Muzeum Romantyzmu

banner_www_ogolny.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wystawami w Muzeum Romantyzmu, Opinogóra.

Wyszukiwarka

Koncert

 Koncert
"10 sekretów
Marilyn Monroe"

24 lutego 2018 r.

Szanowni Państwo,

zapraszamy na koncert pt. „10 sekretów Marilyn Monroe”, które opowiedziane i wyśpiewane zostaną przez Sonię Bohosiewicz. Artystce na scenie towarzyszyć będzie pianista Fabian Włodarek.

Prawie wszyscy wiemy, że Marylin Monroe była najsłynniejszą blondynką świata, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu „Happy Birthday”, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata. Jednak wielu rzeczy o niej nie wiemy.
Sonia Bohosiewicz zaprasza Państwa do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. W repertuarze koncertu znajdą się utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”.

Sonia Bohosiewicz - jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Podczas koncertu w Muzeum Romantyzmu usłyszą Państwo m.in. tytułowy utwór: „On the Sunny Side of the Street”.
opublikowano: 10.02.2018

Zobacz także:
Wirtualna Wycieczka

Zobacz jak wygląda muzeum oraz kompleks parkowy w Internecie!

Odwiedź nasze muzeum On-line