Konkurs - imiona dla papugi i pawi

Jury konkursu pt. „Imiona dla papugi ary i pawi” ogłasza, że konkurs został rozstrzygnięty.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce podczas DNI DZIECI W MUZEUM Romantyzmu w Opinogórze
10 czerwca 2017r. podczas MONTOWNI – wspólnego instalowania wystawy przez dzieci.
Zapraszamy w godzinach 12:00 – 13:00 do Powozowni, wstęp bezpłatny.
Zachęcamy do zabrania innych prac plastycznych, które dzieci chciałyby zaprezentować w Muzeum.

DZIEŃ DZIECI W MUZEUM 10 czerwca 2017 r.
12:00 – 13:00 MONTOWNIA (Powozownia) wstęp bezpłatny – wspólne instalowanie wystawy dziecięcej
13:30 – 14:30 INSTRUMENTARIUM (Oranżeria) – warsztaty z budowania instrumentów muzycznych, ZAPISY (8pln pierwsze dziecko, 5 pln kolejne)
15:30 SMYKOFONIA (Oranżeria) wstęp bezpłatny – koncert dla dzieci

WYNIKI KONKURSU / PLASTYKA:
NAGRODA GŁÓWNA: Wiktoria Blantenberg klasa 2, szkoła TWP w Ciechanowie

I NAGRODA.jpg

II MIEJSCE: Lena Sadowska, 1 klasa Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

II NAGRDA.jpg

III miejsce Michał Dobrosielski, Szkoła TWP w Ciechanowie

III NAGRODA.jpg

Specjalne Wyróżnienia:
1. Przedszkole Montessori – za udział w konkursie plastycznym pt. Imiona dla Papugi Ary i Pawi” oraz kreatywne zaangażowanie Opiekunów w wykonywaniu twórczych, niestandardowych prac o najwyższych walorach plastycznych.

montessori 1

montessori 2

montessori 3

2
. Szkoła TWP w Ciechanowie - za udział w konkursie plastycznym pt. Imiona dla Papugi Ary i Pawi” oraz kreatywne zaangażowanie Opiekunów w wykonywaniu twórczych, niestandardowych prac o najwyższych walorach plastycznych.

Imiona dla papugi i pawi:
PAPUGA: TOTI (autorka imienia: Lena Sadowska 1 klasa, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie)
PAW 1: ARIK, Bartosz Ostrowski Szkoła TWP w Ciechanowie klasa 2
PAW 2: ARS, Mateusz Wojdyło Szkoła TWP w Ciechanowie klasa 2
SAMICA PAWIA: POETITA, wychowankowie Przedszkola Dom Przedszkolaka Montessori w Ciechanowie

Dziękujemy za liczny udział Dzieci w konkursie i zapraszamy do Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu:

www.muzeumromantyzmu.pl/resources/media/Regulamin konkursu na imiona dla ptaków.pdf