KONCERT NIEDZIELNY

14 sierpień, godzina 15:00 - 17:30

14 sierpień 2022 : 15:00 17:30

Zaproszenie na 610 Koncert Niedzielny oraz podsumowanie zakończonej części projektu „Konserwacja nagrobków na cmentarzu w Opinogórze”

14 sierpnia br. o godz. 15.00 zapraszamy do muzealnej Oranżerii na koncert pt. „Chopin i perły muzyki polskiej XIX wieku”. Na program koncertu składają się m.in. utwory F. Chopina, S. Moniuszki, H. Wieniawskiego. Wystąpią: Teresa Kaban – fortepian i Henryk Błażej – flet.

Po koncercie, od godz. 16.15 zapraszamy na uroczystość prezentującą realizację części projektu pn. „Konserwacja nagrobków na cmentarzu w Opinogórze, remont alejek parkowych oraz prace pielęgnacyjne drzewostanu w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze”.

Bilety na koncert można zakupić za pośrednictwem strony www.muzeumromantyzmu.pl lub w kasie muzealnej.

Plakat przedstawiający mężczyznę grającego na flecie oraz kobietę wpartą na jego ramieniu
Plakat przedstawiający nagrobek, postać małego aniołka z kwiatami w rękach rzeźbiony z piaskowca