Ładowanie Wydarzenia

10. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

16 października 2019, 09:30 - 15:00

« Wszystkie Wydarzenia

16 października 2019 , 09:30 15:00

ZAPRASZAMY NA 10. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

Mija 10 lat od kiedy Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza.
To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu.
W tym roku spotykamy się 16 i 17 października, w wyjątkowej przestrzeni Centrum Konferencyjnego MsMermaid, przy ul. Wioślaskiej 8 w Warszawie.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE: https://forumrozwojumazowsza.pl/

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Dwudniowe wydarzenie skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych. Podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych oraz inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych zaprezentują oni swój wkład w rozwój Mazowsza. Odwiedzający Forum będą mogli uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie.

Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Komisji Europejskiej, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Bierze w nim udział ponad 50 Partnerów. Ze szczegółowymi informacjami o programach debat, ekspertach, partnerach oraz atrakcjach zaplanowanych dla odwiedzających można zapoznać się na stronie Wydarzenia www.forumrozwojumazowsza.eu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji za pomocą formularza umieszczonego na stronie Wydarzenia (każdy uczestnik otrzyma imienny identyfikator upoważniający do wejścia na teren 10. Forum Rozwoju Mazowsza).
REJESTRACJA: https://forumrozwojumazowsza.pl/

W gronie Partnerów tego wyjątkowego Wydarzenia nie mogło zabraknąć MUZEUM ROMANTYZMU Podczas dwóch dni na naszym stanowisku będą mogli Państwo Wziąć udział w wykładach:

WYKŁAD: „SILNE KOBIETY W ŻYCIU ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, czyli kobiece spojrzenie na egzystencję opinogórskiego poety” dedykowany jest zawiłym stosunkom Zygmunta Krasińskiego z ośmioma bliskimi mu kobietami.

WYKŁAD: „MARIANNA NA BARYKADZIE MODY” – CZYLI O KOBIETACH I ICH STROJACH W XIX WIECZNYM MALARSTWIE

oraz w warsztatach:

WARSZATATY KREATYWNE: „PIÓROPUSZE I EGRETY MIESZKAŃCÓW OPINOGÓRSKIEJ PTASZARNI”, czyli kreatywna zabawa plastyczna dla dzieci i dorosłych. W czasie zajęć będą wykonywane barwne makramy w formie pióropuszy, które uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą i przyozdobić domowe wnętrza.

WARSZTATY KREATYWNE: „ŁĄKA KWIETNA I JEJ MIESZKAŃCY – WARSZTATY MALOWANIA NA DESCE – DREWNO Z WIATROŁOMU Z ZABYTKOWEGO PARKU” – uczestnicy stworzą swój własny, niepowtarzalny obraz, który sprawi że może kiedyś zapragną odwiedzić to niezwykłe miejsce jakim jest Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.

Serdecznie zapraszamy! Warto zarejestrować się już dziś!

WSTĘP NA WYDARZENIE:

Darmowy