Ładowanie Wydarzenia

Koncert Niedzielny

14 kwiecień, godzina 15:00 - 16:30

« Wszystkie Wydarzenia

14 kwiecień 2024 , godzina 15:00 16:30

Szanowni Państwo,

tradycyjnie, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, także w kwietniu zapraszamy do naszego Muzeum na Koncert, a po nim na spotkanie w Galerii Jednego Obiektu.

14 kwietnia o godz. 15:00 w muzealnej Oranżerii rozpocznie się Koncert nr 629 pt. „Krasiński w pieśniach”. Unikatowy program poświęcony został w całości opinogórskiemu poecie. Dzieło jego życia w postaci obszernej twórczości literackiej wciąż żyje, inspirując od dziesięcioleci artystów. Wśród utworów muzycznych znajdą się kompozycje m.in. F. Chopina, W. Żeleńskiego. Dodatkowym walorem Koncertu będzie słowo wiążące, które wprowadzi w nastrój i wymowę prezentowanych utworów, ukazując także życie i działalność Krasińskiego z szerszej perspektywy, włączając m.in. fragmenty korespondencji.

Wystąpią:

Katarzyna Guran – sopran

Paweł Łukasik – altówka

Joanna Błażej-Łukasik – fortepian

Bilety dostępne: tutaj lub w muzealnym sklepiku.

Przypominamy, że z inicjatywy Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowany jest program pn.: „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”. W jego ramach osoby niepełnosprawne i towarzyszący im opiekunowie będą mogli skorzystać z oferty Muzeum kupując bilet za preferencyjną cenę, tj. 1 zł za bilet dla osoby z niepełnosprawnościami i 1 zł za bilet dla towarzyszącego jej jednego opiekuna. Szczegóły: tutaj

Skip to content