Rodzinna niedziela

21 kwiecień, godzina 15:00 - 17:00

21 kwiecień 2024 , godzina 15:00 17:00

21 kwietnia o godz. 15:00 zapraszamy naszych najmłodszych gości wraz z rodzicami do muzealnej Oranżerii na Smykofonię i warsztaty artystyczne w ramach cyklu Rodzinna Niedziela w Muzeum.

Wilczur, pudel i pinczerek, chart, labrador czy kundelek? Cała gama psich osobistości przedefiluje przez koncert na fortepian, głos i klarnet. Zagramy na cztery łapy, zaszczekamy wesoło i wyciągniemy się w psie z głową do góry. Poszukamy piesków w piosenkach, poznamy psi język i nadstawimy uszu wsłuchując się w klasyczne utwory m.in. Gabriela Pierné’a i Francisa Poulenca. Może wytropimy w nich coś tanecznego? Hau-hau! Podczas koncertu pt. „Sonaty na cztery łapy” wystąpią: Marta Grzywacz – głos, Adam Eljasiński – klarnet, Krzysztof Kozłowski – fortepian, a całość poprowadzi Anna Szawiel.

Po koncercie zapraszamy na warsztaty artystyczne „W pracowni Józefa Simmlera”, gdzie również skupimy się na pieskach

Bilety można nabyć tutaj lub kasie muzealnej.