Rodzinna Niedziela

16 czerwiec, godzina 15:00 - 17:00

16 czerwiec 2024 , godzina 15:00 17:00

16 czerwca zapraszamy na Rodzinną Niedzielę w Muzeum

W pierwszej części spotkania tradycyjnie odbędzie się Koncert w ramach Smykofonii pt. „Letni las”. Wystąpi zespół Kukaj Kukawko w składzie: Dominika Oczepa – śpiew i skrzypce, Patrycja Kuczyńska – bęben obręczowy, baraban, basetla, śpiew, animacje taneczne, Witold Roy Zalewski – akordeon, piszczałki, drumla, śpiew.

Wybierzemy się na muzyczną wycieczkę do rozbrzmiewającego dźwiękami lasu, przechodząc od szmeru strumyka po śmiech dzieci pośród drzew. Dzięki dźwiękom instrumentów usłyszymy piętra lasu i przywołamy deszcz. W piosenkach i zabawach z pewnością znajdziemy mnóstwo leśnego bogactwa.

Po koncercie zapraszamy na warsztaty artystyczne pt. „W pracowni Kazimierza Alchimowicza”, gdzie wykonamy las zamknięty w szkle.

Bilety: https://bilety.muzeumromantyzmu.pl/…/nienumerowane.html… lub w sklepiku muzealnym.