RODZINNA NIEDZIELA

18 lipiec 2021, godzina 13:00 - 16:00

18 lipiec , 13:00 16:00

Rodzinna Niedziela

Zapraszamy serdecznie na kolejną Rodzinną Niedzielę  organizowaną już drugi raz po długiej przerwie na miejscu, w muzeum, tym razem pt. ,,Na żeglarska nutę”.

Wakacje to piesze wycieczki po górskich szlakach, spacery brzegiem morza i kojący wypoczynek nad jeziorem. W tę Rodzinną Niedzielę pragniemy zaprosić wszystkich spragnionych wakacyjnego klimatu na  szanty w muzealnej przestrzeni. Ten klimatyczny koncert w wykonaniu Piotra Rzeczkowskiego wprowadzi nas w błogi nastrój, który kojarzy się nam z letnim wypoczynkiem.

A jak przystało na prawdziwego żeglarza zbudujemy także swój własny model żaglówki.

Podczas drugiej części Rodzinnej niedzieli  zapraszamy na warsztaty plastyczne podczas, których wykonamy wspomniany model żaglówki, by potem wyruszyć na wakacyjną  przygodę pod opinogórskimi żaglami.

Szczegóły lipcowej Rodzinnej niedzieli  na załączonym plakacie.

Plakat zapowiadający wydarzenie Rodzinna Niedziela. Na tle wody w której odbijają się zielone drzewa widoczna jest mała ręcznie robiona żaglówka.

Szanty w muzealnej przestrzeni.
Wykonanie – Załoga Szklanego Jasia v. 3/8
Godzina 14:00, Oranżeria
Bilet wstępu – 12 zł

Warsztaty plastyczne
Pod opinogórskimi żaglami
Godzina 13.00 i 15.00, Oranżeria
Cena 25 zł / 1 dziecko i 1 opiekun

Rezerwacja
tel. 23 671 70 30 lub e-mail mr@muzeumromantyzmu.pl

Płatność przelewem lub w kasie Zameczku.