Weekend seniora z kulturą

2 październik 2021, godzina 10:00 - 9 październik 2021, godzina 18:00

2 październik , 10:00 9 październik , 18:00

Plakat zapowiadający wydarzenie weekend seniora z kulturą. Na białym tle widoczne zdjęcia trzech seniorów, dwóch mężczyzn z których jeden gra na skrzypcach a drugi serdecznie się uśmiecha oraz Pani oglądającą obraz w galerii. Każda z fotografii ma kształt pochylonego w lewo prostokąta. Po lewej stronie duży napis w kolorze czerwonym "weekend Seniora z kulturą" a nad nim data wydarzenia. W lewym dolnym rogu logo Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu - czarnobiały orzeł.

Szanowni Państwo,

W związku z akcją zainicjowaną przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pn.: „Weekend seniora z kulturą”, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza wszystkich seniorów do uczestnictwa w ww. przedsięwzięciu.

Bilety wstępu dla seniorów w dniach 2 i 3.10.2021 na wszystkie ekspozycje na terenie muzeum będą w cenie promocyjnej – 1 zł.

Promocja nie obejmuje wystawy „…Romantyzm nieoczywisty” Zdzisława Beksińskiego

Serdecznie zapraszamy !